Hetalia: Die neue Ordnung
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Event vol. 1

+4
Norwegia
Chorwacja
Meksyk
Włochy Południowe
8 posters

Go down

Czy pasuje Ci event o tematyce "Igrzysk Śmierci"?

Event vol. 1 I_vote_lcap59%Event vol. 1 I_vote_rcap 59% 
[ 10 ]
Event vol. 1 I_vote_lcap41%Event vol. 1 I_vote_rcap 41% 
[ 7 ]
 
Wszystkich Głosów : 17
 
 

Event vol. 1 Empty Event vol. 1

Pisanie by Włochy Południowe Wto Kwi 07, 2015 8:13 pm

Flutt: Eeej, może zrobimy jakiś event na forum?
Sky: Możemy. A jaki? :v
Flutt: Napiszę ogłoszenie i ludzie będą podawać propozycje ^^
Sky: ...czyli jak wyręczyć się biednymi userami. XD Ok. :'D
^wcale a wcale tak nie było


Event, moi drodzy. Wszyscy je kochamy, prawda? Zebrało się już trochę użytkowników, prowadzimy rozgrywki, forum żyje i dobrze się ma... Więc czemu nie pobawić się w coś innego?

I tutaj wkraczacie Wy! Macie jedyną i niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojego oryginalnego pomysłu na event! Administracja postanowiła dać tę niezwykłą szansę, bo sama nie ma żadnych pomysłów ma mnóstwo pomysłów, ale cenimy sobie naszych użytkowników tak bardzo, że postanowiliśmy wziąć ich sugestie pod uwagę!

Pomysły, sugestie, idee, pytania, podania i postulaty piszemy w tym temacie. Jak się zbierze trochę różnych propozycji, zrobimy ankietę i wybierzemy zwycięzcę. Albo uznamy, że jednak nie ma demokracji na forum i same zdecydujemy.
Event będzie miał tę dodatkową zaletę, że będzie można grać inną postacią niż swoja. Potem wymyślimy, jak uporać się z tym, że nagle 5 userów chce grać Ameryką.

A więc puśćcie wodze kreatywności i wymyślcie swój idealny event! Czy coś.
Włochy Południowe
Włochy Południowe
Burdelmama

Female Liczba postów : 39
Join date : 28/01/2015
Skąd : Z piekła rodem.

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Meksyk Wto Kwi 07, 2015 10:59 pm

Cóż... Zastanawiałabym się nad rozszerzeniem idei Alicji w Krainie Czarów, albo coś na styl mangi Heart no Kuni no Alice. Uwielbiam motywy z książek i różnych opowieści. Nawet Aladyna i Ali-babę przetrawię.
W ostateczności możemy zrobić randkę w ciemno, erę smoków, apokalipsę zombie lub napisać coś o wampirach i wilkołakach czy też duchach i egzorcystach. A jak ktoś nie lubi tego typu rzeczy możemy zrobić szkołę albo letni obóz. Tyle istnieje rzeczy~!
Jeżeli chodzi o bardziej rozbudowaną fabułę, pewnie bym coś wymyśliła, ale to po długim myśleniu...
Więc, jeśli ktoś ma lepszy pomysł to czekam ze zniecierpliwieniem. Zawsze możecie rozwinąć to, o czym właśnie napisałam~

EDIT.
Tak sobie myślałam, że jak ktoś zna i lubi, można również pobawić się w Hogwarcie~


Ostatnio zmieniony przez Meksyk dnia Sro Kwi 08, 2015 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Meksyk
Meksyk

Female Liczba postów : 268
Join date : 20/03/2015
Skąd : Z kaktusa... ;-;

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Chorwacja Wto Kwi 07, 2015 11:12 pm

O mój jeżu, event? Tak tak tak, chcę! <3

Ekhem. Po pięciu minutach długim czasie wpadłam na trzy pomysły.

1. Event HetaOni! Tak, chyba każdy fan Hetalii zna tą grę, jednak dla zasady wytłumaczę, o co chodzi: po konferencji nasze kochane personifikacje postanowiły pójść do rzekomo nawiedzonego domu znajdującego się w okolicy. Kiedy jednak ostatnia osoba przekroczyła próg, okazało się, że drzwi zostały zamknięte... A dalej wędrują po korytarzach, szukają innego wyjścia, uciekają przed potworem do złudzenia przypominającym Tony'ego, walczą z nim, umierają i robią pozostałe rzeczy, które można robić w tak wesołym i wspaniałym miejscu jak opuszczona rezydencja.

2. Event ze szpitala psychiatrycznego! Proste, można grać personelem (doktorzy, terapeuci, pielęgniarze, sprzątacze czy jak to się odmienia) albo chorymi, którym wybieramy jakieś choroby psychiczne. Placówka jakby utknęła w XX wieku, czyli kaftany bezpieczeństwa, terapie elektrowstrząsami, etc., etc., dalej są w użyciu.

3. I event, któremu kreatywnej nazwy nie wymyśliłam, czyli: wylądowaliśmy na pustyni bez środków do życia, szukamy sposobów na przetrwanie, a zza szyb przygląda nam się grupa naukowców, których bardzo bawi sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy. Kontrolują wszystko, co dzieje się na... arenie? Nie wiem jak to nazwać. Także, będą potrzebni wyżej wymienieni naukowcy, no i parę tych biednych osób, które starają się przeżyć.

Ps. Będzie to event na cb czy postowy? Pytam z ciekawości~


Ostatnio zmieniony przez Chorwacja dnia Wto Kwi 07, 2015 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Chorwacja
Chorwacja

Female Liczba postów : 146
Join date : 20/03/2015
Skąd : Ze Śródziemia~

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Meksyk Wto Kwi 07, 2015 11:15 pm

Niezłe pomysły, Cro~!
Mogło by być ciekawie...

I od razu podpinam się pod pytanie.
Meksyk
Meksyk

Female Liczba postów : 268
Join date : 20/03/2015
Skąd : Z kaktusa... ;-;

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Włochy Południowe Wto Kwi 07, 2015 11:31 pm

Dwie odpowiedzi, a tyle propozycji <3

Event głównie postowy, ale na cb też możemy spróbować coś poprowadzić.
Włochy Południowe
Włochy Południowe
Burdelmama

Female Liczba postów : 39
Join date : 28/01/2015
Skąd : Z piekła rodem.

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Norwegia Wto Kwi 07, 2015 11:37 pm

Chorwacja napisał:Placówka jakby utknęła w XX wieku, czyli kaftany bezpieczeństwa, terapie elektrowstrząsami, etc., etc., dalej są w użyciu.
Z tego, co wiem, zarówno kaftany bezpieczeństwa, jak i terapie elektrowstrząsowe są stosowane współcześnie.

Meksyk napisał:W ostateczności możemy zrobić randkę w ciemno, erę smoków, apokalipsę zombie lub napisać coś o wampirach i wilkołakach czy też duchach i egzorcystach. A jak ktoś nie lubi tego typu rzeczy możemy zrobić szkołę albo letni obóz
Z doświadczenia wiem, że takie rzeczy sprawdzają się raczej przy niewielkiej ilości graczy. Powyżej trzech osób sesja łatwo umiera, a MG może mieć kłopoty z jej prowadzeniem. Nie lepiej byłoby założyć dział na alternatywy, gdzie ludzie będą mogli pisać na takie tematy, na jakie chcą (z ewentualną ingerencją MG)?
Norwegia
Norwegia

Male Liczba postów : 48
Join date : 28/02/2015

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by I Republika Słowacka Sro Kwi 08, 2015 8:53 pm

Nie lepiej byłoby założyć dział na alternatywy, gdzie ludzie będą mogli pisać na takie tematy, na jakie chcą (z ewentualną ingerencją MG)?

Popieram, bardzo, bardzo popieram.
I Republika Słowacka
I Republika Słowacka

Male Liczba postów : 85
Join date : 02/03/2015
Skąd : Z probówki.

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Włochy Południowe Czw Kwi 09, 2015 8:43 pm

Dział na alternatywy... W mojej opinii całkiem sensowny pomysł. Sky, co o tym sądzisz?
Włochy Południowe
Włochy Południowe
Burdelmama

Female Liczba postów : 39
Join date : 28/01/2015
Skąd : Z piekła rodem.

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Prusy Czw Kwi 09, 2015 8:49 pm

Aletoznowubędęmusiałarobićobrazki? D:<

Ekhem, tak. Eventy rzeczywiście szybko padają/ciągną się w nieskończoność, gdy mają powyżej trzech graczy, już pomijając katorżniczą pracę MG w takim wypadku. Wiem, co mówię. :I Możemy zrobić dział na alternatywy. Miło się czasem oderwać od dziwnej fabuły forum i napisać coś lżejszego, w dodatku nie swoim bohaterem. Czy coś.
Prusy
Prusy
Esesmańska Menda

Female Liczba postów : 31
Join date : 28/01/2015
Skąd : A z Mordoru.

http://darth-sky.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Finlandia Pon Kwi 20, 2015 9:18 pm

Ja zaproponowałabym coś, związanego stricte z tematyką forum. Pomoże to części graczy "wbić się" w klimat i będzie można rozwijać relacje w szerszym gronie. Może warto zastanowić się nad czymś w stylu wykoślawionej olimpiady lub jakiegoś innego wydarzenia masowego w tym stylu? Albo czerpać z historii i kombinować z wersją alternatywną?
Finlandia
Finlandia

Male Liczba postów : 44
Join date : 24/03/2015
Skąd : Helsingista-

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Alabama Pon Kwi 20, 2015 9:26 pm

Zgadzam się z Finlandią. Oczywiście, im więcej pomysłów, tym - w mym skromnym przekonaniu - lepiej, ale zdaje mi się, że trochę braknie tu eventów związanych z rzeczywistością powojenną z działu "alternatywa". Jeżeli coś wpadnie do tej mojej łepetyny, zaraz dam Wam znać.
Alabama
Alabama

Male Liczba postów : 44
Join date : 23/03/2015
Skąd : Montgomery

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Prusy Wto Cze 16, 2015 11:16 pm

Podbijam temat ankietą. Proszę grzecznie o głosy. :v
Prusy
Prusy
Esesmańska Menda

Female Liczba postów : 31
Join date : 28/01/2015
Skąd : A z Mordoru.

http://darth-sky.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Event vol. 1 Empty Re: Event vol. 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach