Hetalia: Die neue Ordnung
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Oceniamy muzykę!

2 posters

Go down

Oceniamy muzykę! Empty Oceniamy muzykę!

Pisanie by Meksyk Nie Mar 22, 2015 11:06 am

Oceniamy muzykę! Musical-Wallpapers

Gra polega na ocenieniu piosenki, którą wrzuciła osoba powyżej.


Zasady:
1. Oceny wstawiamy od 1 do 10.
2. Z miłą chęcią zobaczę tutaj uzasadnienia waszych wyborów ;3
3. Filmiki powinny być z YouTube i wklejone tutaj za pomocą "znaczka"  Insert a Youtube video
(Jeśli nie wiesz o co chodzi to znajduje się on TU)
Ale mimo wszystko proszę o wstawienie normalnego linka~!


Zacznijmy więc!




Ostatnio zmieniony przez Meksyk dnia Pią Maj 22, 2015 3:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Meksyk
Meksyk

Female Liczba postów : 268
Join date : 20/03/2015
Skąd : Z kaktusa... ;-;

Powrót do góry Go down

Oceniamy muzykę! Empty Re: Oceniamy muzykę!

Pisanie by Michael Vissmann Pią Kwi 10, 2015 10:43 pm

Albo mi się coś zepsuło, albo forum nie współpracuje z YT. :< Szczęście, admini mają swoje sposoby i udało mi się to odtworzyć! \o/ I wstawiam linka, tak na wszelki wypadek, coby inni też mogli posłuchać (bo warto!), jeśli nie działa u wszystkich: *KLIK*.

Nie wiem, czy powinnam ocenić piosenkę, czy całość, więc... Ocenię całość, bo mogę, o.
Daję zasłużone 9/10, bo utwór mi się bardzo podoba, a i MEP świetny. Na stronach technicznych się jednak już nie znam, więc dalej pozostanę przy muzyce. Jest dobra, i tyle. Tekst prosty, ale mimo to przykuł moją uwagę (bitwy <3). Melodia przypadła mi go gustu nieco mniej, podobnie jak fragmenty z chórem, acz ładnie łączy się w całość, noiwogólenieumiemnapisaćporządnegouzasadnienia. ._.

Forum jest widzę obrażone na wstawianie playerów YT, więc zarzucam linkiem: *KLIK*.
W klimacie forum. <3
Michael Vissmann
Michael Vissmann
Admin

Liczba postów : 34
Join date : 29/03/2015
Skąd : na świecie tyle zła?

Powrót do góry Go down

Oceniamy muzykę! Empty Re: Oceniamy muzykę!

Pisanie by Meksyk Pią Maj 22, 2015 3:33 pm

U mnie wszystko normalnie działa... Dziwne.

Mogę dać zasłużone 10/10.
Melodia typowo szykująca człowieka do przygody, może nawet do większych zmian. W każdym razie bardzo zapadająca w pamięć.
Tekst... No cóż. Nie mogę wiele powiedzieć. Na pewno kryje w sobie pewną prawdę, a raczej historię. Budzący u mnie raczej smutne uczucia. Nie zazdroszczę temu żołnierzowi (bo zakładam, że to on "opowiada")
Filmik graficznie robiony przez profesjonalistów - co widać. Godna pochwały robota. Ukazanie jak by to wyglądało za czasów wygranej Osi - niezwykle prawdziwe.  Współczuję wykłócającym się wtedy piłkarzom... A zresztą - współczułabym wtedy całemu światu.

To teraz tak puszczę coś po japońskiemu~
~~Click~~
Meksyk
Meksyk

Female Liczba postów : 268
Join date : 20/03/2015
Skąd : Z kaktusa... ;-;

Powrót do góry Go down

Oceniamy muzykę! Empty Re: Oceniamy muzykę!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach