Hetalia: Die neue Ordnung
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogłoszenia matrymonialne

+13
Chorwacja
Polska
Stany Zjednoczone
Michael Vissmann
Portugalia
Włochy Południowe
Prusy
I Republika Słowacka
Berlin
Dania
Meksyk
Bruno Rainer
Führer
17 posters

Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Führer Pon Mar 02, 2015 12:55 am

Twój bohater tęskni za daną postacią? Szuka starej miłości, przyjaciela czy wroga? Więc śmiało pisz tutaj, kogo pragnie twoje serce! Promocja! Za jedyne 19,99 twoje ogłoszenie zostanie umieszczone w widocznym miejscu na stronie głównej! Może któryś z graczy będzie skory do gry twoim wybrankiem? Może ktoś, kto ma ochotę się zarejestrować, a nie wie, kim, po zobaczeniu tego tematu postanowi spróbować postacią szukaną przez Ciebie?
Jest to także miejsce dla tych, którzy chcieliby z kimś popisać, a nie mają/mają konkretną koncepcję i chcieliby przeprowadzić ją z którymś z użytkowników. Można więc tu wyrazić chęć popisania, zainteresowana wami osoba się wtedy odezwie [PW?].

Administracja nie daje gwarancji, że twoja prośba uzyska pozytywny odzew. Nie zobowiązuje się także do zwracania kosztów za niedziałającą usługę.
Führer
Führer
Mesjasz Niemieckiego Narodu

Male Liczba postów : 47
Join date : 26/01/2015
Skąd : Z Equestrii.

https://aph-die-neue-ordnung.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Bruno Rainer Pon Mar 02, 2015 1:33 am

To ja się zgłaszam o/

Szukam chłopaka.
Sigurd [Szwed]
A tak całkiem serio. To tak. Wspomniany jest w KP oraz rozgrywce w mieszkaniu w Oslo. Wiadomo o nim tylko tyle, że jest Szwedem o imieniu Sigurd oraz że założył Dzieci Tęczy - organizację konspiracyjną, walczącą z Rzeszą, sabotującą ją z każdej strony.
Poznał się z Brunem i jakoś sobie przypadli do gustu. ]Bruno na niego leci. No i wciągnął Rainera w działania przeciwko Rzeszy.
Tyle o nim wiadomo, reszta jest do dopracowania i dla wyobraźni ewentualnie chętnej osoby, jakby się taki odważny znalazł. <3
- zajęte  o/


Poza tym:
- Bruno chętnie przygarnie jakiegoś gestapowca z Oslo, z którym mógłby zdrowo rywalizować. Kumple sprawdzający swoje możliwości, a może wrogowie na śmierć i życie? Do ustalenia. o/

Żadna z tych informacji nie jest do użytku publicznego. Władze Rzeszy prosimy o zamknięcie oczek i nie czytanie <3
Bruno Rainer
Bruno Rainer

Liczba postów : 74
Join date : 28/02/2015
Skąd : wiesz?

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Meksyk Pon Mar 23, 2015 2:31 pm

Ok! No to tak...
Z miłością i czułym serduszkiem przyjęłabym w swoje drobne i skromne progi :


# Hiszpana~~
Meksyk i Hiszpania - Ach Toni~ Ten, który wychował Meksyk! Podstawa!

# Amerykę~~
Meksyk i Ameryka  - Stosunki typowo zadziorne. Ona nie lubi go - on nie lubi jej.
Ostatnio Ameryka się pojawił na forum, ale nie zrobił jeszcze karty postaci... Błagam pośpiesz się ;-;


# Kanadę~~
Meksyk i Kanadyjczyk - Oh~~ Matt! Stosunki typowo przyjacielskie! Meksyk uwielbia przebywać z tym nieśmiałym chłopaczkiem~



No to na tyle...
Och! Zapomniałabym~!




Jeśli ktoś byłby skory do napisania opowiadania z Meksykiem, gdzieś na terenie tego państwa to z miłą chęcią przyjmę taką osobę~~
Choć najlepiej byłoby gdyby były to osoby:
#Lovi~
#Feli~
#Antonio~
#Gilbert~
#Alfred~
#Matthew~



Czyli kilkoma słowami - osoby, które Meksyk zna i kojarzy.
Choć nie obraziłabym się, gdyby to był ktoś inny...

EDIT: I nic już nie jest aktualne, bo Hiszpan nie za długo się pojawi~!

Podpisuję się pod prośbą o Hiszpanię - Romano musi mieć kogoś, na kogo czasem można się wydrzeć, ale jednocześnie na kim można polegać. ~Flutt


Ostatnio zmieniony przez Meksyk dnia Pią Maj 22, 2015 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Meksyk
Meksyk

Female Liczba postów : 268
Join date : 20/03/2015
Skąd : Z kaktusa... ;-;

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Dania Wto Mar 24, 2015 7:44 pm

ISLANDIA, GRENLANDIA, WYSPY OWCZE.

Co do Grenlandii i Wysp Owczych - Wymagam jedynie zgodności z kulturą i historią tych regionów. Wesołe randomy są przeze mnie średnio lubiane.
Dania
Dania

Male Liczba postów : 15
Join date : 20/03/2015
Skąd : Kopenhaga.

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Berlin Nie Mar 29, 2015 7:18 pm

Eva przygarnęłaby jakiegoś cywila (choć nie tylko), którego można by było pomęczyć. Albo z którym można byłoby się pomęczyć, czyt. rozegrać coś, co będzie miało psychologiczne podłoże. Najlepiej chodzącego skur... Ehehehm.

Może jakiś Gilbert?
Niemiec?
Inne stworzenie "Made-In-Germany"?
Berlin
Berlin

Female Liczba postów : 21
Join date : 03/03/2015
Skąd : że znowu, panie Heß.

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by I Republika Słowacka Nie Mar 29, 2015 11:56 pm

*przybija do najbliższego drzewa list gończy o treści następującej*



POSZUKIWANI
ŻYWI LUB MARTWI



CZECHY
Protektorat Czech i Moraw? Coś w ten deseń, czyż nie? Rodzeństwo i ex małżonek ._. dla Słowacji. Potrzebne, coby się pobić albo razem schlać. Ewentualnie oba naraz w kolejności dowolnej.

POLSKA
Więcej rodzeństwa!

ROSJA
Bo rodzeństwa nigdy za mało. Chciałabym zobaczyć jak taki drobny Artemka nabija się ze skopanego Rosji, a potem dostaje w pysk. <3

WĘGRY
Niby nie rodzeństwo, a czysty hejt płynie potokiem między tą dwójką, jakby od dzieciństwa dzielili pokój, walczyli o zabawki i władzę. Oczywista relacja ze Słowacją, przydałaby się. c:



*po czym odchodzi szukać bezbronnych dziewic na obiad*
I Republika Słowacka
I Republika Słowacka

Male Liczba postów : 85
Join date : 02/03/2015
Skąd : Z probówki.

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Prusy Sob Kwi 04, 2015 10:02 am

Też spróbuję, może znajdę szczęście.

Pilnie (mniej lub bardziej) poszukuję:

Niemiec, znaczy Trzeciej Rzeszy - pffft, jakby tu trzeba było coś wyjaśniać. Pomijając wagę tej postaci dla całego forum, to jeszcze ja liczę na piękną, braterską relację. (Wspólne mordowanie fundamentuje prawie tak mocno, jak zgrzewka piwa i mecz reprezentacji narodowej w telewizji.)

Polski - wróg zawsze w cenie, szczególnie w takim uniwersum. (Gilbert nie może mieć brudnych butów, ktoś je musi czyścić.)

Węgier* - brakuje mi dobrego uzasadnienia, a jak żyję, tak nie udało mi się napisać Prusami sesji z Węgrami na forum, co jest dość zastanawiające. Trzeba to zmienić. Szukam, bo ciekawa relacja, w większości do ustalenia, chociaż główne założenia każdy zna.

Białorusi - bo tak.

Dziękuję, dobranoc. Pewnie o kimś zapomniałam.

*Patelnia niewymagana.
Prusy
Prusy
Esesmańska Menda

Female Liczba postów : 31
Join date : 28/01/2015
Skąd : A z Mordoru.

http://darth-sky.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Włochy Południowe Sob Kwi 04, 2015 9:50 pm

Jak wszyscy piszą, to i ja nie będę gorsza.

Jako admin podpisuję się pod prośbą Sky - cholernie potrzebny nam Niemiec. Co to za nazistowskie forum bez Rzeszy? To jest popierdółka, a nie forum. Rzesza musi być i to jak najszybciej.

A teraz już moje własne życzenia:
Jak pisałam wyżej, wtryniając się w post Meksyku, chcę Hiszpanię. Teraz, już, natychmiast. Relacja między Tośkiem a Lovino w wersji starszy brat/młodszy brat czy opiekun/podopieczny jest jedną z moich ulubionych relacji w hetaliowym uniwersum. Do tego teraz, gdy Włoch ma pod sobą UŚ, Tosiek stał się właściwie jedyną osobą, która go wspiera. Więc chcę, chcę bardzo.

Włochy Północne. Podobnie jak wyżej, uwielbiam braterską relację Romano-Veneziano. W tej historii dzieli ich granica, ale Lovi wyrwie Feliciano z nazistowskich sideł. Na pewno mu się nie uda. Ale gdyby Feli się zjawił, do spotkania na pewno mogłoby dojść. W końcu to Włosi, granice nie są przeszkodą, kiedy ma się ich spryt.

I właściwie każdy kraj z UŚ byłby przeze mnie ciepło powitany. Trzeba mieć się z kim kłócić.
Włochy Południowe
Włochy Południowe
Burdelmama

Female Liczba postów : 39
Join date : 28/01/2015
Skąd : Z piekła rodem.

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Portugalia Czw Kwi 09, 2015 9:31 pm

Wiele osób szuka, to i ja razem z Portusiem się dołączam! Szukamy Hiszpanii, co by mieć się z kim kłócić!~
Ano, poważniej - obojga mają nieco rozbudowaną relację, gdyby tak spojrzeć w przeszłość. W końcu jest jakiś powód tej całej nienawiści.

Miło byłoby również zobaczyć Chiny, Francję, Brazylię lub Makau ;;

Dodatkowo, szukam osoby chętniej do fabuły postowej. Trzeba jakoś zacząć.
Portugalia
Portugalia

Female Liczba postów : 40
Join date : 02/04/2015
Skąd : Lizbona

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Michael Vissmann Pon Kwi 13, 2015 9:30 pm

Na chwilę obecną nie szukam nikogo, chociaż nie pogardziłabym wiernym uczniem Ciemnej Strony Mocy... Znaczy, eee, jakimś ciekawym kolegą do współpracy, obiecujemy ładnie się nim zaopiekować i wprowadzać w tajniki pracy w SD. Czy coś. Pewnie i tak nie znajdę chętnych, ale jak coś, to PW.

Acz chętnie popiszę fabularnie. Bardzo mocno wszystko mi jedno, z kim, mam dość szerokie pole, bo brak mi relacji z krajami. Sensowną fabułę się wymyśli potem. Także, jak ktoś ciekaw gry z człowiekiem (zawsze coś nowego!), to się z Michaelem polecamy. PW, nie gryziemy.
Michael Vissmann
Michael Vissmann
Admin

Liczba postów : 34
Join date : 29/03/2015
Skąd : na świecie tyle zła?

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Stany Zjednoczone Pon Kwi 13, 2015 11:50 pm

No to ja się może dołączę w prośbach i propozycjach, ponieważ mam kolorek, przebrnąłem przez dramat pisania Karty Postaci i bo mogę!
Szukam:
- Rosji - wiem, że nie dane nam było grozić światowi zniszczeniem za pomocą bomb atomowych, ale i tak chętnie cię znienawidzę!

A za tydzień z hakiem chętnie rozpocznę z kimś fabułę postową, choć na start wolę kogoś z kim Ameryka ma relacje, bo jestem kompletnie wyprana z pomysłów i nie mam na nic weny. Na dodatek nie lubię herbatek i rozmów o niczym, kiedy mam mało czasu, bo mnie to rozleniwia w pisaniu. Przepraszam!
Stany Zjednoczone
Stany Zjednoczone

Liczba postów : 8
Join date : 20/03/2015

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Polska Czw Kwi 16, 2015 9:12 pm

Hm... Może tak na początek osoby poszukiwane? Tak, to będzie dobry pomysł.
Poszukuję, więc:
Białoruś, Ukraina - a może jednak uda się jakiś sojusik ubić i wyrwać się spod okupacji?
Litwę - czemu by nie mieć obok gościa, który cię nienawidzi? Może jednak się uda go namówić do walki czy coś...
Rosję - no bo jak to tak bez Matuszki Rosji?
Węgry - przyda się przyjaciółka, która wesprze na duchu, prawda?
Wszelaka rodzina (Słowianie) - no bo w rodzinie siła, nie? Kij, że z tą podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

No i oczywiście przydałby się ktoś do pisania na fabule. Tylko miło by było, gdyby była już jako taka relacja między Feliksem, a daną postacią.
W sprawie pisania raczej mnie proszę łapać na gg - 42267222
Polska
Polska

Liczba postów : 14
Join date : 21/03/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Chorwacja Czw Cze 04, 2015 4:44 pm

Trza mi Serbii, bo nie mam kogo hejcić.
I Słowenia by się przydała. Żeby podroczyć się, ale jednocześnie mieć w kimś oparcie.
W obydwóch przypadkach preferowani osobnicy płci męskiej, chociaż to zależy już od usera.
Poza tym, z otwartymi ramionami przyjmę każde bałkańskie stworzenie.
Amen.
Chorwacja
Chorwacja

Female Liczba postów : 146
Join date : 20/03/2015
Skąd : Ze Śródziemia~

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Finlandia Nie Cze 28, 2015 8:31 pm

Witam~
Mężczyzna, lat bardzo dużo, pozna po raz pierwszy lub na nowo mężczyznę/kobietę/inne/te drugie inne w celu spędzenia wspólnie czasu. Nie umiem grać na pianinie, lecz znam sposoby na pozbawienie człowieka głowy przy pomocy linijki szkolnej. W miłości cenię sobie swobodę i wzajemne zrozumienie.
*kaszel*
A tak na serio to szukam łosia do popisania. Jak łoś się znajdzie, to ustalimy, co.
Nie umiem pisać ogłoszeń :C

Mam tylko Fina :C nie jest przystojny.
I nie ma nawet renifera.
Ale popiszę.


Chętni na PW.
Finlandia
Finlandia

Male Liczba postów : 44
Join date : 24/03/2015
Skąd : Helsingista-

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Białoruś Pon Lip 06, 2015 3:17 pm

No to i ja kogoś poszukam
Poszukiwani w tempie natychmiastowym:
Rosja:No bo jak ma istnieć Natalia bez Ivana?
Litwa:Przydałby się ktoś, komu można od czasu do czasu połamać palce...
Ukraina:Natalia chciałaby mieć swoją miłą, dobrą i opiekuńczą starszą siostrę...

Oczywiście, Natka nie obrazi się, jak ktoś popiszę z nią opowiadanie :) Chętni do popisania kierowani są na PW w celu ustalenia szczegółów :)
Białoruś
Białoruś

Female Liczba postów : 30
Join date : 04/07/2015
Skąd : Mińsk

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Francja Sro Lip 08, 2015 2:09 pm

Z okazji zbliżającego się czternastego lipca... Całkiem bez powodu postanawiam... Wróć, to też nie to.
Mam chęci, a nie mam człeka, który by mi pomógł realizować się twórczo. Taki drobny szczególik, który co nieco uniemożliwia pewne rzeczy.
Nie owijając w bawełnę - miło by było, jakby gdzieś pojawił się ktoś chętny do pisania. Jest PW, więc fabułę można spokojnie ustalić i dokładniej obgadać.
Wbrew pozorom, ja nie gryzę. Ani nic z tych rzeczy.
Przygarnę z otwartymi ramionami! <3
Francja
Francja

Female Liczba postów : 10
Join date : 24/05/2015

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Ukraina Pią Lip 17, 2015 7:06 pm

Ukrainka z rodziny nikogo nie szuka (im Rosja jest dalej tym lepiej dla niego), małżeństwa jej nie interesują, natomiast bardzo pragnie zacząć z kimś pisać.
Nie mam specjalnych wymagań, czy człowiek, czy współtowarzysz niewoli, czy pan i władca, to jest obojętnie. Z chęcią się dogadam i Ukraina może zdoła dostać przepustkę na krótki wyjeździk, albo ktoś wpadnie do niej?
Chętni proszeni na pw.
Ukraina
Ukraina

Female Liczba postów : 4
Join date : 16/07/2015

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia matrymonialne Empty Re: Ogłoszenia matrymonialne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach