Hetalia: Die neue Ordnung
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Regulamin

Go down

Regulamin       Empty Regulamin

Pisanie by Führer Sro Sty 28, 2015 5:07 pm

Hetalia: Die neue Ordnung to forum PBF (RPG). Będzie poważnie, a momentami klimat przytłoczy swoimi ciężkimi butami niczym Wehrmacht, ale liczcie się też z dawką (czarnego) humoru i satyry. Przecież forum to przede wszystkim zabawa.
Forum nie ma na celu propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu czy innego ustroju autorytarnego/totalitarnego. Myśli, poglądy, zachowania czy słowa postaci nie pokrywają się z użytkownikiem.

Regulamin
I Ogólne zasady
1. W skład administracji wchodzą Sky (Prusy), Flutt (Włochy Południowe) i Syb (Alaska). Do nich kierujemy wszelkie pytania i wątpliwości, adminki zawsze chętnie udzielą Wam pomocy i doradzą.
2. Admini też ludzie i popełniają błędy oraz podejmują niewłaściwe decyzje. W przypadku, gdy zauważycie pomyłkę, prosimy jednak o kulturalne zwracanie nam uwagi.
3. Kolory są przeznaczone dla administracji. Przydają się, gdy musimy coś ogłosić czy pobawić się w MG.
4. Fabuła forum opiera się na serii Hetalia oraz grze Wolfenstein: The New Order. Hetalię należy przynajmniej trochę znać, aby na forum nie pojawiały się takie cuda jak Niemcy będący narwanym, wiecznie uśmiechniętym brunetem. Natomiast o Wolfensteinie nie musicie wiedzieć praktycznie nic.
5. Nie chcemy tutaj żadnych kłótni. Jeśli macie między sobą jakiś problem, możecie to załatwić na GG/Skypie/PW/gdziekolwiek indziej, ale nie na chatboxie czy tym bardziej w postach. Za kłótnie będą bany. Podobnie jak za obrażanie innych czy też inne zachowania związane z brakiem szacunku do drugiej osoby.
6. Tak żeby nie było – rasizm jest zły. Nie tolerujemy go w przypadku użytkowników. Postać to zupełnie co innego.

II Konta
1. Można mieć trzy konta. Albo dwie personifikacje państw/regionów i jednego człowieka, albo dwóch ludzi i jedną personifikację. Nie ma wymogu, aby jedna personifikacja była kanonem, a druga OC – możecie zrobić dwie kanoniczne lub dwie własne.
2. Drugie konto przysługuje użytkownikowi, gdy jego pierwsza postać dobije do 20 postów fabularnych. Trzecie można założyć, gdy odpowiednio główne konto będzie mieć 50 postów fabularnych, a drugie 20.
3. Konto nieaktywne przez miesiąc zostanie usunięte (OC) lub przeznaczone do przejęcia (kanony), jeśli użytkownik nie zgłosi swojej nieobecności.
4. Są trzy rodzaje postaci, którymi możecie grać. Pierwsza grupa to kanoniczni bohaterowie Hetalii, do drugiej należą OC-personifikacje. Można stworzyć państwa lub regiony o wyraźnej autonomii (takie jak części składowe federacji, np. landy, stany i prowincje), natomiast zakazane jest tworzenie miast oraz mniej znaczących regionów. Ostatni typ to ludzkie OC. Nie ma ograniczeń co do nich, jednakże wolałybyśmy, aby zamiast tysiąca biednych pielęgniarek czy szeregowców na naszym forum zawitali politycy, generałowie i inni liczący się ludzie, którzy mogą wiedzieć o istnieniu personifikacji. Uczyni to rozgrywkę znacznie ciekawszą.
5. Nie tworzymy postaci typu fem!, 2P!, neko!, itp. Do ich używania prawo ma użytkownik, grający daną postacią, podczas rozgrywek na cb. W postach postać tkwi w "normalnym trybie".
6. Jeśli dotarłeś aż tutaj, napisz na końcu swojej Karty Postaci „Major Spoiler przewidział to wszystko!”.
7. Na wypełnienie Karty Postaci macie 14 dni. Jeśli potrzebujecie z jakiegoś powodu więcej czasu, możecie do nas napisać. Kiedy tego nie zrobicie, konto zostanie usunięte.
8. Nick to nazwa państwa/regionu w języku polskim lub w przypadku ludzkich OC jego/jej imię i nazwisko.
9. Avatar ma przedstawiać Waszą postać i mieścić się w granicach 190x320 pikseli.
10. Każde państwo zostało przydzielone do odpowiedniej grupy (Rzesza, UŚ, sojusznicy etc.), co ilustruje mapa zamieszczona w odpowiednim temacie. Gdyby jednak z jakichś względów wyjątkowo nie pasowała Wam do Waszej postaci dana grupa, możecie napisać prywatną wiadomość do jednej z adminek z prośbą o edytowanie mapy i przeniesienie kraju do innej grupy. Swoją prośbę należy sensownie uargumentować i nie ma gwarancji, że się zgodzimy.

III Rozgrywka
1. Piszemy poprawnie i szanujemy język polski. Przeklinanie dozwolone, ale prosimy nie rzucać mięsem cały czas. Oczywiście każdemu może zdarzyć się błąd, jednak jeśli masz problemy z poprawną pisownią, radzimy korzystać z przeglądarki, która podkreśla błędy. Ponadto w postach fabularnych nie używamy emotek, tylko opisujemy emocje.
2. Tematy zakładacie sobie sami. Posty nie powinny być ani za długie, ani za krótkie. Nie chcemy ani dwóch zdań, ani dwóch stron. Znajdźcie złoty środek!
3. Można pisać shippingi (hetero i homo, ale za te drugie w Rzeszy może Wasze postacie spotkać kara! Podobnie jak z pairingami nieczystymi rasowo, więc uważajcie!), wszelkie bójki i potyczki również są jak najbardziej dozwolone.
4. Trwała krzywda i zabijanie są możliwe tylko wtedy, gdy użytkownik grający potencjalną ofiarą się na to zgodzi. Zabici ludzie na zawsze wyłączani są z rozgrywek fabularnych, natomiast personifikacje odradzają się w swojej stolicy.
5. Wątki erotyczne też można pisać, ale zaznaczajcie je spoilerem. Nie każdy lubi czytać takie rzeczy.
6. Jedna postać przebywa tylko w jednym miejscu na raz. Nie ma wyjątków.

IV Chatbox
1. To, czy rozgrywka tocząca się na chatboxie liczy się do fabuły, zależy wyłącznie od użytkowników. Jeśli tak, to prosimy o wklejenie rozgrywki do odpowiedniego tematu.
2. Czynności umieszczamy w gwiazdkach, wypowiedzi użytkowników w nawiasach lub za slashami (//).
3. Miejsce, w którym toczy się rozgrywka, wybieracie sobie sami.
4. Za spam, czyli pięć lub więcej wiadomości jedna pod drugą, Rzesza sponsoruje bilet do obozu.

Życzymy miłej rozgrywki!
Administracja
Führer
Führer
Mesjasz Niemieckiego Narodu

Male Liczba postów : 47
Join date : 26/01/2015
Skąd : Z Equestrii.

https://aph-die-neue-ordnung.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach