Hetalia: Die neue Ordnung
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witajcie w Amsterdamie

2 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Witajcie w Amsterdamie - Page 3 Empty Re: Witajcie w Amsterdamie

Pisanie by Holandia Pią Lip 24, 2015 8:17 pm

Lekko sie usmiechnal i nalal jej trunku.
- No ja nieraz trafialem na komende Gestapo bylem przesluchiwany nieraz ostro ale zawsze potem mnie wypuszczali. Obitego ale na szczescie zywego. Sam nie wiem czemu i raczej nie sadze aby moj durnowaty kuzynek sie za mna wstawial. Poprostu gowno na mnie mieli! Ale nie mowmy o tym - rzucil.
- A swoja droga ciesze sie ze ci sie obrazy podobaja - spojrza na dziewczyne. - Jak chcesz jutro pokaze ci tego wiecej. Narazie proponuje sie wyspac bo jutro jedziemy. Jak wrocimy cali i zdrowi to zobaczysz wiecej tych cudeniek - dodal wpadajac na pewien pomysl. Nie zwykl byl tego robic no ale Irlandka coraz bardziej mu sie podobala i intrygowala go
Holandia
Holandia

Male Liczba postów : 53
Join date : 15/03/2015
Skąd : Amsterdam

Powrót do góry Go down

Witajcie w Amsterdamie - Page 3 Empty Re: Witajcie w Amsterdamie

Pisanie by Irlandia Sob Sie 01, 2015 8:31 pm

-Ha, to można powiedzieć, że masz niezłe szczęście- podziękowała skinieniem głowy i niemalże od razu uniosła kieliszek do ust.
-Niezłe...- przyznała -Co to?
-Środek odurzający- odpowiedział ten z szerokim uśmiechem na twarzy...
-No jasne, że tak, bo w końcu to Vermeer! Ciężko by było znaleźć człowieka, który nie potrafiłby docenić takiej sztuki. Choć taki Picasso to też sztuka, ale mnie osobiście jego obrazy nie przypadają do gustu. Są... po prostu brzydkie.- po jego kolejnym zdaniu aż oczy jej rozbłysły.
I ndáiríre?- aż się zapomniała i spytała po irlandzku -Masz jakiegoś Rembranta? Rubensa? Bosha?- nieważne, że akurat Rubens był Flamandem. Naprawdę dobrze jest wymienić to, co akurat przyjdzie do głowy i udawać, że jest się mądrzejszym...
Jednak alkohol coraz bardziej skłaniał Irlandkę, by zainteresowała się czymś innym niż obraz, nawet jeśli został namalowany przez Vermeera...
Irlandia
Irlandia

Female Liczba postów : 51
Join date : 25/03/2015
Skąd : Z głębi twojego umysłu

Powrót do góry Go down

Witajcie w Amsterdamie - Page 3 Empty Re: Witajcie w Amsterdamie

Pisanie by Holandia Czw Sie 06, 2015 8:37 pm

Holender poslal dziewczynie usmiech - tak mam ale jak juz mowilem pokaze ci je jutro - usiadl sobie na materacu pod oknem i obserwowal Irke.
- Choc siadaj - zachecil ja sam popijajac alkohol i troche tracac swojej trzezwosci. Atmosfera stawala sie coraz luzniejsza i Holender troche sie w tym zatracil. Ale w koncu raz na jakis czas mozna zwlaszcza ze czasy ciezkie i troszke zapomnienia sie przyda. I Tillowi i Toffie. - Wiesz cos ci powiem jeszcze nigdy poza siostra nie czulem sie tak dobrze w czyism towarzystwie to az dziwne ze ja taki odludek moze poczuc sie dobrze w czyjejs obecnosci - dodal. byl wstawiony wiec i jezyk mu sie rozwiazal
- i dobry alkohol prawda? trzymalem go na specjalna okazje - wzial kolejnego lyka. - I cos mi sie wydaje ze my raczej jutro do tego Berlina nie pojedziemy w takim stanie - zauwazyl
Holandia
Holandia

Male Liczba postów : 53
Join date : 15/03/2015
Skąd : Amsterdam

Powrót do góry Go down

Witajcie w Amsterdamie - Page 3 Empty Re: Witajcie w Amsterdamie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach