Bruno R.

Go down

Bruno R.

Pisanie by Bruno Rainer on Sob Lut 28, 2015 10:11 pm

Imię i nazwisko: Bruno Rainer

Narodowość: Niemiec

Data urodzenia: 06.06. 1953r. [27 lat]

Zawód: SS-gruppenführer, czyli całkiem wysoko; obecnie ogarnia gestapo w Oslo i sprawy norwesko-niemieckie

Krótka historia:
Bruno urodził się w niemieckiej, szanowanej rodzinie. Większą część swojego życia mieszkał w Niemczech, dopiero wraz z awansami, trafił do Norwegii. Ale, wracając do początku! Jego dzieciństwo to były wieczne przeprowadzki w związku z niestałą pracą ojca, który wszędzie ciągnął za sobą rodzinę. W wyniku tego, większość swojego czasu spędzał tylko ze swoim starszym bratem, Ottonem. Z czasem stawał się coraz bardziej zazdrosny o brata, coraz usilniej starał się dowartościować, pokazać, że jest o niebo lepszy we wszystkim. Nie przyniosło to nigdy oczekiwanych efektów, a Otto pozostał faworytem rodziców.  Nigdy też nie udało mu się nawiązać jakiejś przyjaźni.
Poza tym, nie mógł narzekać na swoje życie. Rodzice mimo wszystko troszczyli się o obu synów, pieniądze w domu zawsze były. Pomimo narzekań na to, że jest niedostrzegany, Bruno nie mógł poskarżyć się na brak gadżetów, wyjazdów i innych przyjemności. A gdy podrósł, nie przestając rywalizować z bratem, udowadniał, że gdzie by się nie uczył i nie szkolił – jest w tym najlepszy. Ten upór i wytrwałość, sumienność w nauce zaowocowały i dzięki dobremu wywodowi przodków, znajomościom ojca oraz swojej pracy zaczął osiągać coraz to wyższe stopnie. W wieku 27 lat dokopał się zaszczytnego stanowiska  SS-gruppenführera, co było jak na tak młody wiek wielkim wyczynem (i jeszcze większymi staraniami wysoko postawionego ojca).
Właśnie, co do rodziny. Pomimo pozornie dobrych relacji, Bruno, jak tylko nadarzyła się okazja opuścił ją i nieco się od niej odcina. Wszyscy zwalają to na złe relacje z bratem, co jest przecież bardzo prawdopodobne.
Pracując już w Oslo, mając dobry stopień i zapewnioną świetlaną przyszłość, Bruno zaczął myśleć. Samodzielnie. Zaczął też dużo zastanawiać się nad sobą i nad tym co go otacza. Mając świadomość jak takie myślenie jest postrzegane w Rzeszy – zachowuje to wszystko dla siebie... chociaż? Bardzo szybko nawiązał znajomość z pewnym mężczyzną, zwyczajny Szwed. Zżyli się. To dobre określenie, Bruno, ten okropny materialista, zaczął uświadamiać sobie, że mu na kimś zależy. Że jest zachwycony zbieżnością ich poglądów, pomysłów, że jest im razem ze sobą dobrze. I to skrzętnie ukrył, a … bardzo bliskiego przyjaciela oddelegował do pracy w zupełnie innym mieście, aby nie kusić losu i nie przysporzyć sobie kłopotów. Niemniej, bardzo, bardzo nieoficjalnie Bruno angażuje się w działania konspiracyjne, w które wciągnął go tenże przyjaciel.
W dzień poważany, znany i szanowany członek SS, zarządzający oddziałem gestapo w Oslo. W nocy zaś zapuszcza się w najczarniejsze zakątki haseł o równości pomiędzy ludźmi, o miłości pomiędzy nimi, i to nie tylko tej hetero! Do tego dochodzą zagadnienia związane z wszelkimi liberalnymi pomysłami. Zło, zło w najczystszej postaci! Jak do tej pory – doskonale ukrywane. Pozostaje jedynie pytanie: jak długo można tak żyć?

Opis wyglądu:
Bruno jest blondynem. Włosy zawsze ma przycięte na krótko, do tego grzywka, która często zostaje zaczesana do tyłu. Jeśli z jakichś powodów chłopak pozostawi grzywkę nieruszoną, to ta radośnie kolonizuje wtedy jego czoło. I w tym miejscu kończą się rzeczy, które Bruno lubi wymieniać w swoim wyglądzie. Matka natura zrobiła mu całkiem sporego psikusa, w wyniku czego młody Rainer dostał raptem jedynie 162 centymetry wzrostu, a na dokładkę heterochromię. Z czym się to je, to całe hetero-chro-coś? Ano, jest to nic innego jak różnobarwność tęczówek. Lewe oko jest zielone, zaś prawe - niebieskie.
Buźkę ma nieco wąską, z niewielkim, prostym nosem. Zwykle ma nieco nieobecny, zamyślony wyraz twarzy, jednak nie sprawia to, że wygląda on na osobę godną zaufania. Wręcz przeciwnie, można powiedzieć, że wygląda jak jakiś ćpun i krętacz, co oczywiście prawdą nie jest! Uśmiech na jego twarzy do rzadkość, zarezerwowany jest tylko na wyjątkowe okazje. Mało tego, częściej uśmiechnie się z politowania, czy też ze zwykłej złośliwości, niż z uprzejmości.
Pomimo tego, że Bruno sportem nie gardzi i trzyma formę, to jednak daleko mu do posiadania muskularnego ciała. Wręcz przeciwnie, jest drobny i nie potrafi nic na to poradzić, co nieco go drażni. Ot, taki słaby punkt.
Do pracy ubiera się służbowo, w swój czarny mundur z Allgemeine-SS. Zaś mniej oficjalnie, prywatnie? Zazwyczaj zakłada  jakąś koszulę oraz czarne spodnie. Co nie jest oczywiście regułą.

Opis charakteru:
Rainer jest osobą spokojną, co nie znaczy że nie da się go wyprowadzić z równowagi. Oczywiście, że się da, ale jest to dosyć trudne. Bruno potrafi też wykazać się cierpliwością, co się będzie spieszyć. Nie szuka zaczepki, ale nie będzie też patrzeć bezczynnie jak ktoś działa na jego szkodę. Potrafi też być złośliwym, ale są to raczej rzadkie przypadki.
Przede wszystkim, jest egoistą i materialistą. I nawet nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Nigdy nie pomyślał o sobie w ten sposób, po prostu zawsze z uporem dąży do postawionych sobie celów. Troszeczkę brakuje mu do stwierdzenia „po trupach do celu”, chociaż czasem jest niebezpiecznie blisko tego powiedzenia.
Zawsze stara się na zimno ocenić sytuację i działać rozważnie, chociaż w praktyce różnie to wychodzi. Jest sumienny, nieczęsto też coś obiecuje, ale jeśli już to robi, to można być pewnym, że zrobi wszystko aby danego słowa dotrzymać.
Nie potrafi zrobić pierwszego dobrego wrażenia. Sprawia wrażenie osoby zamkniętej w sobie, opryskliwej, egoistycznej i ogólnie rzecz biorąc mało przyjemnej i nierozrywkowej. Co prawdą jest tylko w pewnym stopniu. Owszem, ekstrawertykiem Bruno z pewnością nie jest, nie zawsze radzi też sobie z innymi ludźmi, ale też i z samym sobą ma problemy. Nie potrafi określić swoich emocji, przez co potrafi czasem zachować się niewłaściwie, czy też nie wyczuć delikatnej sugestii.
Jednak jeśli ktoś zostanie zmuszony, czy też sam odważy się i spróbuje poznać go bliżej – wtedy okaże się, że nie jest jeszcze aż tak źle. Bo chociaż faktycznie, chłopak jest na sobie skupiony aż za bardzo, to jednak potrafi być lojalny, dotrzymuje danego słowa. Potrafi też zatroszczyć się o grono swoich znajomych. Nawet jeśli tego po nim nie widać, to zdarza mu się czasami o kogoś martwić.
Słabym punktem Bruna jest jego niewielki kompleks, jakiego nabawił się jeszcze w dzieciństwie. A mianowicie pozostała w nim silna potrzeba dowartościowywania się, pomimo że Bruno już dawno nie jest małym dzieciakiem, który chce udowodnić rodzicom jak bardzo jest fajniejszy i lepszy od swojego braciszka.
Jako że nic nie jest czarno-białe, pomimo powyższej palety cech, chłopak wcale nie jest aż taki poważny, jak mogłoby się wydawać. Zdarza mu się zachowywać dziecinnie, co przejawia się zwykle w jego zazdrości wobec innych. Ma też słabość do słodkości, co starannie ukrywa, bo wydaje mu się to mocno nie na miejscu – przecież to całkowicie zepsułoby wizerunek poważnej, inteligentnej osoby, jaki stara sobie wykreować!
Właśnie, inteligentnej. Tego odmówić mu nie można. Jest bardzo bystry, a logiczne myślenie i strategia to jego mocne strony. Potrafi kombinować, szybko łączy fakty i jest dobry we wszelkiej dedukcji. Zaś jego najsłabsze strony to egoizm, zbytnia pewność siebie oraz doszukiwanie się wszędzie drugiego dna.

Plany, cele:
→ Być najlepszym w swojej pracy
→ Nie dopuścić do tego, aby jego konspiracyjne działania przeciwko Rzeszy wyszły na jaw
→ I oczywiście nieco po cichu spiskować z tymi podłymi liberałami
→ Starannie ukrywać swoją biseksualność
→ Kontrolować sytuację w Oslo i trzymać w garści tamtejsze gestapo

Stosunek do Rzeszy:
Oficjalnie – szacunek i oddanie się sprawom niemieckim. Zasłużone działania na rzecz niemieckiej ojczyzny, kierowanie sporym oddziałem gestapo.
Mniej oficjalnie? Spiskowanie i dążenie do zmian w samej Rzeszy. Konspiracja, ciche wspieranie działań na rzecz większych swobód oraz liberalizacji państwa.

Inne:
✧ nie pije żadnego alkoholu, ma bardzo słabą głowę,
✧ jego ulubiony kolor to fioletowy,
✧ jest biseksualny, ale praktycznie nikt o tym nie wie,
✧ interesuje się okultyzmem,
✧ ateista,
✧ prywatnie bałaganiarz, jedyne uporządkowane biurko w jego życiu to jest to w jego pracy,
✧ świetnie gra w szachy i pokera,
✧ pali nałogowo papierosy;
✧ ma bardzo słabą odporność, więc często zdarza mu się chorować.

Major Spoiler przewidział to wszystko!
avatar
Bruno Rainer

Liczba postów : 74
Join date : 28/02/2015
Skąd : wiesz?

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Bruno R.

Pisanie by Führer on Sob Lut 28, 2015 10:32 pm

Jak najbardziej zasłużony akcept. Witamy na pokładzie!
avatar
Führer
Mesjasz Niemieckiego Narodu

Male Liczba postów : 47
Join date : 26/01/2015
Skąd : Z Equestrii.

Zobacz profil autora http://aph-die-neue-ordnung.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach