Wielka Trzecia Rzesza przybyła!!!

Go down

Wielka Trzecia Rzesza przybyła!!!

Pisanie by Gość on Wto Lut 24, 2015 3:51 pm

Nazwa państwa: Trzecia Rzesza.

Imię i nazwisko: Ludwig Beilschmidt.

Strona konfliktu: Tysiącletnia Rzesza, przecież to oczywiste, czyż nie....? W końcu jest właśnie Trzecią Rzeszą.

Opis wyglądu: Prawdziwy, aryjski mężczyzna. W końcu to sama Trzecia Rzesza, no a jak! Blondyn o niebieskich oczach, jasnej skórze. Ludwig ma wiecznie poważny, bądź srogi wyraz twarzy. Wystarczy jego jedno dobitne spojrzenie, a już większość kuli się gdzieś w kącie. Trudno jest cokolwiek wyczytać z jego twarzy. Stara się nie pokazywać emocji przed nikim. Chociaż złość potrafi się odbić na twarzy Beilschmidta. Chłopak należy do osób wysokich... Ma bowiem 180 centymetrów wzrostu. Blond włosy zawsze zaczesuje do tyłu, tym samym dodając swojemu wyglądowi powagi. Jest bardzo dobrze zbudowany z powodu ciągłych ćwiczeń. Sam jego wygląd, jak twierdzi, ma budzić grozę. Ludzie powinni się go bać, dlatego robi wszystko, by samą swoją posturą wzbudzał lęk.

Opis charakteru: Jaki jest charakter Ludwiga, pytacie? No cóż… Postaram się Wam to opisać jak najlepiej.
Beilschmidt należy do postaci poważnych. Rzadko okazuje emocje, dzięki czemu, jak twierdzi, nikt nie dostrzeże jego słabości. Zresztą… Jakich słabości?! Wielka Trzecia Rzesza przecież ich nie ma!!! A tak naprawdę, jedyną słabością naszego blondyna jest starszy brat, który zresztą wychował Ludwiga. Ale nieważne… O tym wspomniane będzie również w relacjach.
Sam Ludwig poza swoją powagą jest dość spokojny, chociaż nie oznacza to, iż nie da się go zdenerwować. Wręcz przeciwnie. Są osoby i rzeczy, które potrafią doprowadzić go do stanu najgorszego. Potrafi wybuchnąć. Lepiej, aby wtedy przy chłopaku nie było nikogo. Inaczej może być źle. Jest to osoba na pierwszy rzut oka ułożona, postępująca zgodnie z zasadami. Ale nie dajmy się zwieść pozorom, moi drodzy. W końcu jakoś musiał dojść do władzy, czyż nie? Zasady, które przeszkadzają, po prostu znikają dla Ludwiga. Udaje, że czegoś takiego nie było.
Do tego, aryjczyk jest naprawdę bardzo surowy. Zarówno dla siebie, jak i dla innych. Nie znosi sprzeciwu. Nie obchodzi go, czy ktoś ma inne zdanie, jedynymi osobami, których zdanie jeszcze bierze pod uwagę jest oczywiście Adolf i może Gilbert.
Należy do jednych z najlepszych strategów.

Krótka historia po wojnie: Udało mu się przejęcie władzy. Kraje europejskie poddały się, a on jako Trzecia Rzesza stał się najwyżej postawionym krajem. Teraz włada całą Europą. Co porabia? Stara się tą władzę utrzymać. Robi wszystko, by ktoś nie wyrwał mu jej z rąk. Skoro już ma tą władzę, chce być pewny, iż utrzyma ją na długo. Najlepiej na zawsze.

Relacje:
Prusy- starszy brat, który właściwie go wychował. Jest do niego naprawdę przywiązany, od dziecka nie opuszcza go na krok, cały czas będąc obok. Brat jest jego jedynym słabym punktem. Właściwie to działa w obie strony. Ludwig jest mu wdzięczny za wszystko, chociaż nigdy o tym nie wspomina.

Austria- kuzyn, z którym mieszka. Fakt, Austriak naprawdę go czasami denerwuje tym, jak zachowuje się w stosunku do niego, jednak to rodzina. Miał wkład w wychowanie Ludwiga i ten nie da mu zrobić krzywdy. Chociaż nie jest do tego specjalnie mocno przywiązany.

Polska- cóż... Udało mu się przejąć władze, więc Polska nie będzie dużym problemem. Znaczy...jest problematyczny, fakt... Jednak Ludwig wie, że wszystko da się zdusić. Wystarczy trochę czasu. Cały czas mimo wszystko ma na niego oko, bo wie, iż należy do cwaniaków.

Włochy Północne- przyjaciel. Jedyny chyba. Czasami go irytuje...a nawet często...ale da się przeżyć.

Włochy Południowe- nieco denerwujący brat Feliciano o zbyt bezczelnych odzywkach. Trzeba się nim zająć i zamknąć mu tą buźkę.

Plany, cele: Utrzymanie władzy. To jedyny jego cel. A czego jeszcze chcą jego szefowie... To jest już ich sprawa. Dla Ludwiga najważniejsze jest utrzymać pozycję, w jakiej teraz się znajduje.

Stosunek do Rzeszy: To on jest Wielką Rzeszą! Jaki stosunek więc może mieć do samego siebie?

Inne: Major Spoiler przewidział to wszystko!

Przepraszam, że mało. Postaram się jak najszybciej dodać więcej, chciałam wstawić KP jak najszybciej, czego nie zrobiłam z powodu zepsutego komputera... I musiałam szybko napisać nową, gdyż tamta się usunęła D:

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Wielka Trzecia Rzesza przybyła!!!

Pisanie by Führer on Sro Lut 25, 2015 7:52 pm

Ufam Ci, że wypełnisz obietnicę i dodasz jeszcze trochę, zwłaszcza do charakteru i relacji.
I taka malutka rzecz:
jedynymi osobami, których zdanie jeszcze bierze pod uwagę jest oczywiście Adolf
Jak Adolf jeszcze był, to pewnie brał jego zdanie pod uwagę, ale teraz... Z tematu "Grupy":
Ach, właśnie, Führer! Niewiele o nim wiem. To tajemnicza postać. Niektórzy twierdzą, że to nadal sam Adolf Hitler, ale mnie niespecjalnie chce się w to wierzyć. Inni mówią, że to jego potomek, co prędzej uznam za prawdę. Kim by nie był, od wielu lat nie pokazywał się publicznie. Czasem tylko wykonywał rzymski salut z balkonu w stolicy. Tłum skandował na jego cześć, odpowiadając tym samym gestem.
Więc popraw.
Ale tak to nie ma się do czego przyczepić, więc łap akcept.
avatar
Führer
Mesjasz Niemieckiego Narodu

Male Liczba postów : 47
Join date : 26/01/2015
Skąd : Z Equestrii.

Zobacz profil autora http://aph-die-neue-ordnung.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach